IX Miejsce na turnieju w Zamościu

W dniu 14.12.2014 przystąpiliśmy to turnieju organizowanego przez AMSPN Hetman Zamość.
Do turnieju przystąpiło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy:

Grupa A AMSPN Hetman Zamośc I, Tomasovia, GPTS Avia Świdnik, SPN Motor Lublin, Vrotcovai Lublin

Grupa B AMSPN Hetman Zamośc II, Gaudium Zamosc, LKP Motor, Niedźwiadek Chełm, Drukarz Warszawa

System rozgrywek to każdy z każdym w grupie, na boisku 6 zawodników, czas gry to 12 min.

Wyniki naszej drużyny:

Avia - SPN Motor Lublin 1-0

Avia - Tomasovia 0-5

Avia - Vrotcovia 0-2

Avia - Hetman I 0-1

Z wyżej wymienionymi wynikami zajmujemy ostatnie miejsce w grupie i ostatni mecz gramy o IX miejsce z drużyną, którą graliśmy i spotkaliśmy się po raz pierwszy Drukarz Warszawa. Wynik meczu to 2-0 dla naszej drużyny. Bramki zdobyli Alan Rodak oraz Świderska Emilia.

Pomimo IX miejsca nasza drużyna grała całkiem dobrze, w każdym meczu oprócz meczu z Tomasovią, gdzie przegraliśmy aż 5-0, mogliśmy każdy mecz w grupie wygrać. Nasza gra nie wyglądała źle, lecz brakowało skuteczności i szczęścia. W meczu z Vrotcovią przy wyniku 0-0 mamy dwie sytuacje bramkowe i ich nie wykorzystujemy, natomiast Vrotcovia swoje wykorzystuje i wygrywa 2-0. W meczu z Hetmanem I tracimy bramkę na 0-1 w ostatnich dwóch minutach meczu, gdzie wynik 0-0 był najsprawiedliwszy i nie krzywdził by nikogo. Nie można powiedzieć, że źle zaczeliśmy turniej bo udało nam się wygrać pierwszy mecz z SPN Motor Lublin 1-0 po golu Piotrka Wolskiego. Niestety następna wygrana przyszła dopiero w meczu z Drukarzem Warszawa, gdzie był to już nasz ostatni mecz.

W turnieju wyróżnionym zawodnikiem w drużynie został Świetlicki Wojtek. Po jednej bramce zdobyli Rodak Alan, Świderska Emilia oraz Wolski Piotr.